Контроль доступу

Контроль доступу — це комплекс програмно-апаратних пристроїв безпеки, які керують доступом, реєструють входи і виходи, організовуються з метою розмежовувати доступ на територію через двері, ворота, пропускні пости. Система набула широкого поширення серед людей, які мають бажання, аби у їхньому підприємстві був порядок та структурованість, а ще серед людей, які хочуть обмежити вхід до об’єкту стороннім особам.Контроль доступу допомагає запобігти незаконним проникненням на власну територію, вести базу користувачів, облік робочого часу персоналу та керувати доступом в конкретний час. Саме система контролю доступу полегшує роботу підприємств, вирішує питання з персоналом та допомагає стабілізувати роботу співробітників. Це те, що просто необхідно для досягнення ефективності та злагодженої праці!

Послуги що ми надаємо

Проектування кваліфікованими спеціалістами

Монтаж обладнання професіоналами

Продаж лише якісного обладнання

Цілодобова технічна підтримка

Гарантія на роботу та обладнання 1 рік

Безкоштовна консультація

Ремонт

Обслуговування після гарантійного терміну

Типи контролю доступу

Приватні будинки та багатоповерхівки
(домофон)

З кожним роком домофони стають все більш популярними серед жителів багатоповерхівок та приватних будинків. А цевсе завдяки невисокій вартості в поєднанні з простотою у використанні. Домофон вирішує багато завдань, які постають перед тими, хто турбується про безпеку та захист своєї власності.

Індивідуальні рішення комерційних і промислових об'єктів.

Установка системи контролю та управління доступом у
підприємстві або офісі — це перший крок до того, щоб бути
впевненим у безпеці та захисті об‘єкта, підвищити якість на
промислових об‘єктах. Це дає змогу робітникам бути
підзвітним у годинах своєї роботи та присутності на місці.

Продукція яку ми використовуємо

Як ми працюємо

 • Оформлення заявки
  Для швидкого та зручного встановлення контролю доступу, вам необхідно оформити заявку та заповнити форму зворотнього зв’язку на сайті, або ж зателефонувати за телефоном +380638512381
  Наш менеджер зв‘яжеться з вами!
 • Заміри
  Весь процес починається з вивчення особливостей об'єкта. Для цього наш фахівець приїжає на місце оцінити особливості приміщення, в якому буде проводиться монтаж та встановлення.
 • Створення проекту
  Ми чітко та грамотно складаємо проект, фокусуємось на тому, аби кожна деталь не залишилась непоміченою. Згідно побажань та врахованих особливостей, створюємо схему, за якою будемо працювати далі!
 • Погодження та монтаж
  Завданням монтажу системи контролю доступу є програмування контролера системи. Монтаж дозволить забезпечити більш високий рівень безпеки на підприємстві чи в будинку. Також з'явиться можливість отримання точної інформації про дотримання робочого графіка співробітниками.
 • Налаштування та тестування системи
  Налаштування системи контролю доступу обов'язково закінчується повною перевіркою працездатності починаючи з авторизації і закінчуючи перевіркою реакції замку. По завершенню встановлення здійснюється тестування комплексу програмно-апаратних технічних пристроїв безпеки.
 • Інструктаж по користуванню
  Коли система повністю налагоджена та готова до запуску, ми розповідаємо про всі дрібниці та тонкощі використання, про можливі ситуації та їх вирішення, відповідаємо на запитання. Незважаючи на легкість та простоту в експлуатації, ми супроводжуємо користувача на шляху до повного знайомства з системою!