Пожежна сигналізація

Пожежна сигналізація – це комплекс пристроїв для виявлення ознак пожежі. Наша сучасна пожежна сигналізація миттєво сповіщає про задимлення, зростанню температури, займання, появу відкритого вогню. Пожежна сигналізація складається з таких частин, як контрольна панель, блок індикації на базі комп’ютера, а також різних типів датчиків і джерела безперебійного живлення. Коли вирішуєте замовити пожежну сигналізацію, ви робите великий крок до впевненості та турботи про своє майбутнє. Ми надаємо безкоштовну консультацію, де ви зможете більше дізнатись про питання, які вас турбують.Насправді зараз наявність сигналізації є життєво важливою необхідністю! Турбота про ваше життя та здоров‘я — є для нас пріоритетом!

Послуги що ми надаємо

Проектування

Монтаж

Продаж

Цілодобова технічна підтримка

Гарантія на роботу та обладнання 1 рік

Безкоштовна консультація

Ремонт

Обслуговування після гарантійного терміну

Типи пожежної сигналізації

Індивідуальні

Індивідуальна (адресна) — якісна пожежна система, яка має ряд переваг по
інформативності, адже знаходить точність місця виявлення небезпеки та здійснює контроль за працездатністю!
Найкраще підходить для невеликих за площею об‘єктів. Адресна система є надійною та стійкою в експлуатації. При спрацьовуванні датчика вказується точна адреса, а система пожежогасіння включається тільки в тому приміщенні, де почалась пожежа.

Групові

Групова (лінійна) — надзвичайно потужна система, в якій використовуються лінійні теплові та димові сповіщувачі. Лінійний тепловий може застосовуватись в приміщеннях з підвищенною або заниженою температурою, високою вологістю, а димові — використовують принцип ослаблення. Така система є розумним рішенням для приміщень великої площі.

Комплектуючі

Димові

Димові датчики є дуже діючою та результативною деталлю пожежної сигналізації, адже вони спрацьовують ще до того, як утворюється полум‘я і навіть до того, як підвищиться температура в приміщенні. Димові датчики визначають наявність диму у повітрі.

Теплові

Тепловий датчик швидко реагує на перепади температури. Існують порогові датчики, які мають задану межу температури та інтегральні — миттєво спрацьовують на різку швидкість зміни температурних показників. Це дуже важливий елемент в пожежній сигналізації, до вибору якого потрібно підходити особливо ретельно.

Датчики полум'я

Їх необхідно встановлювати там, де є ймовірність появи пожежі без попереднього димовиділення. І це є в рази ефективніше, адже датчики полум‘я починають реагувати навіть тоді, коли відсутні інші фактори — дим та перепад температури. Вони призначені для контролю наявності полум‘я завдяки контрольним електродам. Датчик має регульовану чутливість.

Датчики газу

Датчик газу виявляє наявність витоку газу або інших викидів.Газовий сповіщувач миттєво дає знати про таку надзвичайну ситуацію. Цей пристрій є дуже важливим, тому що існують такі гази, які є максимально шкідливими для людей та тварин.

Продукція яку ми використовуємо

Як ми працюємо

 • Оформлення заявки
  Для швидкого та зручного встановлення пожежної сигналізації, вам необхідно оформити заявку та заповнити форму зворотнього зв’язку на сайті, або ж зателефонувати за телефоном +380638512381.
  Наш менеджер зв‘яжеться з вами!
 • Заміри
  Цей етап включає в себе обстеження всіх технічних дрібниць, які стосуються призначення, розмірів та інших характеристик конструкції будівлі. На підставі проведеного огляду обирається вид та розраховується кількість необхідного обладнання.
 • Створення проекту
  Проектування пожежної систем — це процес розробки ряду розрахунків, здатних допомогти визначити потрібну кількістьприладів, а також їх майбутнє місце розміщення. Це є необхідністю для правильного та грамотного монтажу та встановлення в цілому.
 • Погодження та монтаж
  Готовий проект обов‘язково узгоджується з замовником, після цього починається стадія монтажу. Він включає в себе прокладання кабельних ліній, встановлення обладнання, пуско-налагоджувальні роботи, все це здійснюється за наявністю нормативних документів, які регламентують здійснення монтажу.
 • Налаштування та тестування системи
  Цей процес вимагає уважного та відповідального підходу, адже при неправильному налаштуванні та встановленні сигналізація може хибно спрацьовувати, що може призвести до пошкодженню системи і не запрацювати тоді, коли це справді необхідно. Ми перевіряємо роботу сигналізації від «А» до «Я».
 • Інструктаж по користуванню
  Інструктаж та навчання по користуванні пожежної сигналізації — важливий завершальний момент, якому ми приділяємо велику увагу. А це все для того, щоб ви були впевненим користувачем та навчились правильному та простому керуванню сигналізацією!