Охоронні системи

Питання безпеки та охорони завжди гостро поставали у суспільстві, всі хотіли себе якось захистити та бути спокійним за себе та своє житло. У сучасному світі існує великий спектр охоронних продукцій та послуг, які б змогли застерегти виникненню непередбачуваних ситуацій. Ми зможемо підібрати для вас найкраще охоронне обладнання для будинку, квартири чи офісу, а наша консультація допоможе розширити знання та отримати відповіді на ваші питання ! Сучасні охоронні системи найбільш ефективні у цілому комплексі — відеоспостереження, пожежна та охоронна сигналізація, контроль доступу . Замовити їх означає подарувати собі спокій та впевненість ! В залежності від того, яке саме приміщення ви б хотіли обладнати, потрібно підбирати конкретно під нього охоронну систему. Нехай ваша квартира, будинок чи офіс буде під пильним контролем наших охоронних систем !

Послуги що ми надаємо

Проектування кваліфікованими спеціалістами

Монтаж обладнання професіоналами

Продаж якісного обладнання

Цілодобова технічна підтримка

Гарантія на роботу та обладнання 1 рік

Безкоштовна консультація

Ремонт

Обслуговування після гарантійного терміну

Моделі систем AJAX

Охорона приміщень

Потужна безпровідна модель AJAX  — це повний надійний захист вашого житла від зловмисників та збоїв! Адже в її  систему входить датчики руху, розбиття скла, відчинення, які охороняють двері та вікна, через які можна потрапити в  приміщення.
Такий сучасний пристрій швидко визначає незаконне проникнення в приміщення, про яке миттєво сповіщається власнику.

датчик розбиття скла, руху, відчинення.

Охорона вулиці

Пристрій AJAX оснащено цифровими алгоритмами та багатофакторними моделями розпізнавання небезпек! Датчики руху на вулиці стежать за територією будинку та одразу ж піднімають тривогу в разі появи невідомих, сторонніх осіб, які точно не залишаться непоміченими!

Продукція яку ми використовуємо

Готові рішення для Вас

$240

Набір для квартири
Акційна пропозиція

 • StarterKit - 1шт
  HomeSiren - 1 шт
  Монтаж безкоштовно!
Замовити
$460

Набір для будинку
Акційна пропозиція

 • StarterKit - 1шт
  HomeSiren - 1 шт
  MotionProtect - 3 шт
  DoorProtect - 3 шт
  SpaceControl - 2шт
  Монтаж безкоштовно!
Замовити
$690

Набір для комерційних об'єктів
Акційна пропозиція

 • StarterKit - 1шт HomeSiren - 1 шт
  MotionProtect - 3 шт DoorProtect - 3 шт
  SpaceControl - 2шт FireProtect - 4шт
  KeyPad - 1шт
  Монтаж безкоштовно!
Замовити

Як ми працюємо

 • Оформлення заявки
  Для швидкого та зручного встановлення охоронної системи,вам необхідно оформити заявку та заповнити форму зворотнього зв’язку на сайті, або ж зателефонувати за телефоном +380638512381.
  Наш менеджер звязується з Вами
 • Огляд об'єкту
  Ми здійснюємо огляд об‘єкта, який ви хочете обладнати охоронною системою, розглядаємо територію, приміщення, враховуємо деталі для того, щоб виявити всі можливі варіанти незаконних проникнень на його територію!
 • Створення проекту
  Ефективність систем охоронної сигналізації закладається на стадії проектування, а саме — здійснюється розробка документації, її технічна підтримка та супровід.
 • Погодження та монтаж
  Вам не потрібно витрачати час на монтаж пристрою, вчитування в інструкції, адже ми все зробимо і лише на найвищому рівні, щоб система була надійно закріплена та встановлена.
 • Налаштування та тестування системи
  Налаштування має здійснюватись тільки спеціалістами, які мають у цьому практику та обізнаність, щоб уникнути помилкових спрацьовувань. Ми налаштовуємо датчики, які реагують на зовнішній вплив, детально перевіряємо їхню роботу.
 • Інструктаж по користуванню
  Після того, як система буде налаштована, наші спеціалісти проводять інструктаж, щоб дати базове розуміння функціоналу, розповісти замовнику про аспекти правильного користування, принципи роботи охоронного обладнання та набір дій, необхідних в різних випадках.