Послуги компанії Qtek

Створення проекту систем відеоспостереження
Проектування системи відеоспостереження починається з чітко поставлених завдань та визначених цілей.
Деталі
Створення проекту охоронних систем​
Проектування охоронної системи являє собою розробку найкращого варіанту розташування відповідних датчиків та організацію каналів передачі сигналів.
Деталі
Створення проексту систем контролю доступу
Зараз ми живемо в той час, коли рідко можна зустріти охоронців на пропускних пунктах, адже сучасні технології розвиваються, значно спрощують роботу та полегшують введення власного бізнесу.
Деталі
Створення проекту систем пожежної сигналізації
Створення проекту представляє собою використання інформації з детального вивчення та обстеження об‘єкту, його планування, аналіз розмірів та особливостей конструкції і визначення місць, які мають високий ризик займання.
Деталі
Монтаж систем та обладнання
Від якості монтажу та використовуваного обладнання залежить те, як і скільки вам буде служити обрана система, будь-то охоронна чи пожежна сигналізація, контроль доступу чи відеоспостереження.
Деталі
Підбір обладнання
Часто у зв’язку з величезним вибором, який представлений на сучасному ринку, можна розгубитись та не знайти те, що потрібно. Для цього необхідно проконсультуватись з фахівцями, які підскажуть та підберуть найоптимальніший варіант для вас.
Деталі
Навчання персоналу
Іноді сучасні методи та обладнання безпеки здаються для робітників підприємств чимось надскладним та незрозумілим. Ми розуміємо, наскільки важливо доступно та чітко пояснити персоналу, як функціонує та чи інша система, правила користування.
Деталі
Продаж обладнання
Ми спеціалізуємось на продажах обладнання для систем безпеки і відеоспостереження
Деталі
Гарантійне обслуговування
Гарантійне обслуговування — показник того, що компанія турбується за майбутнє товару та послуг, які вона надає.
Деталі
Післягарантійне обслуговування
Після закінчення терміну гарантійного обслуговування, ми пропонуємо замовникам комплекс послуг з післягарантійного обслуговування. У його рамках наші фахівці здійснюють діагностику та аналіз обладнання для необхідного полагодження.
Деталі
Ремонтні роботи мереж відеоспостереження
Самостійне виконання процедури монтажу може призвести до негативних наслідків.
Деталі
Ремонтні роботи мереж охоронних систем
Ремонт та підтримання злагодженості пристроїв — це те, що з часом необхідно усім пристроям, навіть незважаючи на відмінні показники та характеристики.
Деталі
Ремонтні роботи систем контролю доступу
Ремонт роботи системи допомагає збільшити термін служби устаткування, підтримувати на необхідному рівні захищеність об'єкту, скоротити фінансові витрати на ремонтні роботи, перевірити системні ресурси, виявити помилки в роботі програмного забезпечення.
Деталі
Ремонтні роботи мереж пожежної сигналізації
Leather detail shoulder contrastic colour contour stunning silhouette working peplum.
Деталі
Встановлення іп-телефонії
Завдяки іп-телефонії можна оптимізувати робочий процес: підключення ІР телефонії дає можливість об’єднати декілька офісів, в різних містах і країнах в одну телефонну мережу.
Деталі
Встановлення локальних мереж (провідних, безпровідних)
Ми пропонуємо якісні послуги встановлення локальних мереж!
Деталі